بیمه نامه درمان گروهی جزء بیمه های اشخاص میباشد که شرکت ها و سازمانها برای پوشش هزینه های درمان کارکنان خود آن را درخواست میدهند. در واقع شما با پرداخت حق بیمه در دوران سلامت انتظار پوشش هزینه‌های درمانی در دوران بیماری را خواهید داشت. مدت بیمه‌نامه درمان گروهی یا بیمه تکمیلی، یک سال است. معمولاً تاریخ سررسید هم دقیقاً همان ساعت و روز، در سال آینده خواهد بود.

ویژگی متقاضیان بیمه نامه درمان تکمیلی

* در بیمه نامه درمان تکمیلی بایستی حداقل 50 نفر از طرف شرکت و یا سازمان بیمه گذار به شرکت بیمه معرفی شود.
* کلیه پرسنل باید تحت پوشش بیمه های درمان معمولی مانند سازمان تامین اجتماعی یا سازمان خدمات درمانی  و یا سازمان خدمات نیروهای مسلح (ارتش) باشند.
* حداقل 50% کارکنان سازمان متقاضی بیمه درمان تکمیلی ‌باشند.


لینک های مرتبط

شرکت بیمه سامان، با توجه به فعالیت های روزانه و مشاغل افراد، بیمه های گوناگونی را جهت رفع نگرانی از وقوع حادثه در لحظه های زندگی ارائه کرده است. همه ما در زندگی عضو گروههای مختلفی همچون دانش آموزان، دانشجویان، ورزشکاران، کارگران، کارمندان و ... هستیم. بیمه های حوادث با در نظر گرفتن ریسک حادثه در هر گروه، قابل ارائه به اشخاص گوناگون میباشد.

بیمه نامه حوادث انفرادی، برای پوشش حوادث و وقایع ناگهانی میباشد که میتواند منجر به جرح، نقص عضو، ازكارافتادگي و يا فوت فرد شود و ممکن است در زندگی هر فردی رخ دهد. بیمه سامان شما و خانواده تان را در قبال این خطرات و حوادث حفاظت می کند. شما میتوانید اين بیمه نامه را براي خود و يا افرد خانواده خود با سرمايه مشخص براي مدت يک سال خريداري نمايند. بيمه‌نامه حوادث انفرادي در تمام مدت 24 ساعت شبانه روز و در تمام نقاط دنيا معتبر مي‌باشد.

پوشش های این بیمه نامه عبارتند از :

   1-  فوت ناشي از حوادث مختلف مانند خفگی ، غرق شدن ، برق گرفتگی و ...
   2-  مسمویت غذایی و یا مسمویت شیمیایی
   3-   صدمات بدنی ناشی از تاثیر اسید و یا هرگونه ماده خورنده دیگر
   4-  پیچیدگی یا پاره شدن عضلات و رگها
  5- ابتلا به هاری، کزاز و سیاه زخم
   6- نقص عضو و از كارافتادگي كامل و دائم ناشي از حادثه (كلي و جزئي)
   7- هزينه‌هاي پزشكي ناشي از حادثه
   8- پوشش حوادث خانواده


لینک های مرتبط

شرکت بیمه سامان مفتخر است که بیمه نامه عمر و حوادث گروهی را با شرایط و مزایای خاص در اختیار موسسات و شرکتها قرار دهد. امور رفاهی شرکتها می توانند با توجه به هزینه اندک این نوع بیمه ها، از مزایای ارزشمند آن جهت آرامش خاطر و رفاه کارکنان استفاده کنند. با استفاده از بیمه های عمر و حوادث گروهی، در صورت فوت به هر علت و یا وقوع حوادث گوناگون برای کارکنان، مبلغ سرمایه تعیین شده از طرف بیمه گذار در زمان انعقاد قرارداد و یا در صدی از آن(در زمان وقوع نقص عضو) ، به وراث آنها پرداخت خواهد شد.

* تعهدات شرکت بیمه سامان در این بیمه نامه شامل فوت بهر علت، نقض عضو، از کار افتادگی دائم به صورت کلی و جزئی ناشی از حادثه می باشد.

* نرخ حق بیمه در این نوع بیمه نامه پائین بوده و با حق بیمه اندک سرمایه فوت مناسبی برای مجموعه افراد تحت پوشش فراهم میگردد. بیمه حوادث گروهی با تخفیف قابل توجهی نسبت به بیمه های انفرادی قابل صدور است. بیمه عمر و حوادث گروهی در شرکت بیمه سامان جهت پوشش بیمه های عمر و حوادث کارکنان، موسسات، سازمان ها، شرکتها، کارخانجات، کارگاه ها و ... با شرایط زیر صادر میگردد:

الف: بیمه عمر گروهی(فوت به هر علت)

موضوع این بیمه نامه عبارت از پوشش فوت به هر علت اعم از حادثه و غیر حادثه بیمه شده با شرایط زیر می باشد:
- حداکثر سن در بیمه عمر گروهی 70سال تمام می باشد.
- نرخ حق بیمه براساس میانگین سنی گروه تعیین میگردد.  
مزایای قرارداد بیمه عمر گروهی نسبت به بیمه عمر زمانی انفرادی
  *  پائین بودن نرخ حق بیمه بر اساس میانگین سنی نسبت به نرخ حق بیمه مشابه همان سن در انفرادی
  *  یکسان بودن نرخ کلیه افراد
  *  تقسیط حق بیمه سالانه
  *  امکان افزایش و کاهش در گروه بیمه شدگان
  *  عدم انجام آزمایشات پزشکی بیمه شدگان

ب: بیمه حوادث گروهی

موضوع این بیمه نامه عبارت از پوشش فوت و نقض عضو ، از کار افتادگی و هزینه های پزشکی ناشی از حادثه بیمه شده ، با شرایط زیر می باشد:
حداکثر سن در بیمه حوادث گروهی 75سال است .
پوشش هزینه پزشکی ناشی از حادثه به صورت الحاقیه صادر میگردد و تعداد بیمه شدگان این الحاقیه می بایست مساوی تعداد بیمه شدگان پوشش فوت و نقض عضو و ازکار افتادگی باشد. 
تقسیط حق بیمه سالانه
سرمایه هزینه پزشکی معادل 10درصد سرمایه فوت تعیین میگردد.
نرخ حق بیمه بر اساس فعالیت شغلی بیمه گذار میباشد.
شرايط مشترک :
- سرمایه بیمه می تواند به صورت مبلغی ثابت و یا ضریبی از حقوق ماهانه بیمه شده تعیین گردد.
- جهت افراد از کار افتاده کامل و دائم بیمه نامه عمر و حوادث گروهی صادر نخواهد شد.
- حداقل تعداد بیمه نامه های عمر و حوادث گروهی 20نفر می باشد.
- در این نوع بیمه نامه می بایست حداقل 75درصد کل کارکنان بیمه گذار تحت پوشش قرار گیرند.لینک های مرتبط

بیمه مسافرتی

چرا باید بیمه مسافرتی بخرم؟

این شرایط را در نظر بگیرید...

   *  بدلیل شرایط آب و هوایی و غذا های نامناسب دچار گرمازدگی، مسمومیت و بیماری شده و نیاز به مراقبت های پزشکی دارید.

   *  چمدان  خود را در فرودگاه گم کرده اید و نیاز به وسایل ضروری دارید.

   *  کیف خود را گم کرده اید و داروهای شما در آن بوده است. شما نیاز به خرید دارو هایتان دارید.

   *  کیف پول و مدارک شما به سرقت رفته است و شما به پول و مدارک جدید نیاز دارید.

   *  بدلیل بیماری یا فوت نزدیکان مجبور به بازگشت از سفر خود هستید.

اینها تعدادی از مخاطراتی هستند که ممکن است در سفرتان با آنها مواجه شوید.

تفاوتی ندارد که شما یک سفر چند روزه و یا سفری بلند مدت در پیش دارید، بیمه مسافرتی سامان با آگاهی از تمامی نیازها و مشکلات احتمالی مسافران کاملترین بیمه نامه مسافرتی را با مناسبترین هزینه  در اختیار شما قرار میدهد.

هم اکنون با استفاده از استعلام سریع و آنلاین و با ارائه کپی گذرنامه و مدت اقامت و مقصد سفرتان اقدام به خریدنمایید تا سفری ایمن ، مطمئن و آرام را با بیمه مسافرتی سامان تجربه کنید.

مزایای بیمه مسافرتی سامان

* پرداخت مستقیم هزینه ها در کشور مقصد شما(منحصرا در بیمه سامان)

* عدم نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای توسط شما

* استفاده از خدمات کمک رسانی بین المللی توسط شرکت  Mideast

* ارائه پشتیبانی شبانه روزی 24/7 در هر نقطه از جهان

* پشتیبانی از بیمه‌شدگان توسط اپراتور فارسی زبان

* عدم محدودیت سنی

مسافران و علاقه مندان به گردشگری و سفر برای کسب اطلاعات بیشتر و تهيه بیمه نامه مسافرتی خود می­توانند با شماره تلفن 89302302-021 تماس گرفته و یا با مراجعه به شعب و دفاتر نمایندگی شرکت بیمه سامان، شعبه های بانک سامان در داخل شهر و یا شعبه بانک سامان واقع در سالن ورودی فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)، اقدام به خرید این بیمه نامه نمایند.
لینک های مرتبط

خانم لیانا سرادار قندچی : در سفر 7 روزه به کشور تایلند فرزندم دچار سرماخوردگی و چرک گلو شد. جهت مداوای فرزندم به بیمارستان مراجعه نموده و با معاینه و تجویز دارو توسط پزشک فرزندم بهبود یافت. پس از بازگشت به ایران و ارسال مدارک پزشکی و صورتحساب هزینه های درمانی به شرکت بیمه سامان، خسارت وارده به اینجانب به میزان 366 یورو پس از گذشت 10 روز جبران گردید. بیمه سامان خدمات عالی را برای مشتریان فراهم نموده است و من از بابت تهیه این بیمه نامه خوشنود هستم.
سرکار خانم مینو تجلی: در سفر به شهر آنکارا بطور ناگهانی برروی زمین افتادم و دچار شکستگی از ناحیه مچ دست چپ شدم. پس از مراجعه به بیمارستان، پزشکان عمل جراحی را لازم دانستند اما به دلیل اینکه 3 ساعت بیشتر به زمان پروازم باقی نمانده بود، پزشکان فقط درمان های ابتدایی را انجام دادند. پس از بازگشت به ایران و ارائه صورتحساب های بیمارستانی به دفتر مرکزی شرکت بیمه سامان، مبلغ خسارت بنده به میزان 740 یورو جبران گردید. من از همکاری های کارشناسان خسارت بیمه سامان کمال تشکر را دارم و حتماً در سفرهای آتی خود از بیمه مسافرتی سامان استفاده می نمایم.
جناب آقای علیرضا شریفی: در سفر هفت روزه خود به شهر آنتالیا به زمین خوردم و از ناحیه دست دچار شکستگی شدم. پس از مراجعه به بیمارستان و معاینه توسط پزشکان مجبور به انجام عمل جراحی شده و به مدت دو شب در بیمارستان شهر بستری شدم. پس از تماس و هماهنگی با دفتر مرکزی بیمه سامان در تهران کلیه هزینه ها را پرداخت کرده، پس از بازگشت به ایران و ارائه فاکتور های مربوطه به واحد خسارت تهران خسارت وارده به اینجانب به مبلغ 2،521 یورو جبران گردید. من و خانواده از بیمه مسافرتی سامان رضایت داریم و استفاده از آنرا به همگان توصیه می کنیم.
جناب آقای محسن ملائی مهرجردی: در سفر تجاری خود به دبی و پکن چمدان بنده در شهر گوانجو مفقود شده که با مراجعه به نمایندگی شرکت هواپیمایی و انجام پیگیری های لازم و پرداخت هزینه توسط خود موفق به دریافت چمدان شدم. بنده در آن مقطع زمانی از خدماتی که بیمه مسافرتی سامان در زمینه مفقود شدن و تاخیر در تحویل چمدان ارائه می دهد مطلع نبودم. پس از بازگشت به ایران و راهنمایی آژانس مربوطه به دفتر تهران مراجعه نموده و صورتحساب های پرداخت شده را ارائه نمودم. پس از گذشت مدت کوتاهی مبلغ خسارت وارده به اینجانب به میزان202 یورو جبران گردید. پس از این اتفاق از تمام خدمات بیمه مسافرتی سامان مطلع شدم و استفاده مجدد آن را در سفر های خود از ملزومات سفر می دانم.
کودک امیر باباربیعی: در سفر هفت روزه خود به آنتالیا پسر یک ساله ام مبتلا به سرماخوردگی شد. با مراجعه به پزشک هتل و تجویز دارو پسرم بهبود یافته و پس از بازگشت به ایران همه صورتحساب ها و مدرک پزشکی را به دفتر تهران ارائه نموده و پس از گذشت چند روز سریعاً مبلغ خسارت به میزان 203 یورو به حساب بنده واریز گردید. بطور کلی از خدمات بیمه مسافرتی سامان رضایت داشتیم.
جناب آقای علی بابایی: در سفر به کشور فنلاند به دلیل شرایط سرد آب و هوایی از ناحیه کلیه دچار درد و ناراحتی شدم. با مراجعه به پزشک و تجویز دارو بهبود پیدا کردم. پس از بازگشت به تهران و ارائه مدارک به واحد خسارت بیمه سامان پس از تنها 15 روز خسارت بنده به میزان 1016 یورو جبران گردید. بیمه مسافرتی سامان خدمات کاملی را به مسافرین ارائه می دهد.

تماس با سامان

شماره ثبت: ۲۴۱۰۵۹
آدرس: تهران، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی، شماره ۴۳۳
کدپستی: ۱۴۳۴۹۳۳۵۷۴
تلفن مرکز تماس: ۸۹۴۳-۰۲۱ نمابر: ۸۸۷۰۰۲۰۴


واحد رسیدگی به شکایات و انتقادات
ایمیل: complain[at]samaninsurance[dot]ir

بیمه سامان را دنبال کنید

text